Baker Yemekçilik Logo

MOTTO

Baker Catering olarak, sağlıklı yemeklerimiz ve kaliteli servis anlayışımız ile en önemli davetlerinizde yanınızda olan ve “kalitenin asla tesadüf olmadığını kanıtlayan” bir yemekçilik şirketi kurma hayali ile yola çıktık.

Adana Yemekçilik, Catering

HEDEFLERİMİZ VE FARKLILIKLARIMIZ

Mütevazi bir davet hizmetinden, 6.000 kişilik organizasyonlara kadar yemek hizmeti sunabilen, iş, aile veya arkadaş toplantınız, düğün, nişan, açılış, cenaze, mevlit organizasyonlarınız için şık ve lezzetli menüler hazırlayan bir ekibe sahibiz.

Sağlık mottosuyla çıktığımız bu yolculukta yemeklerimizi taze tavuk ve %100 erkek dana eti ile hazırlıyor, açık yağların mide rahatsızlığına yol açtığının bilincinde olarak mutfağımızda kapalı kutu yağ kullanımına önem veriyoruz.

Aşçıbaşımız ve yardımcı personellerimiz hijyen ve eğitim belgelerine sahiptir ve düzenli olarak portör muayenesinden geçmektedir.

Baker Catering olarak, Akdeniz’in en büyük referanslarına sahip olmakla birlikte, her zaman daha iyiyi bulmak için çabalayan ekibimizle, Türkiye’yi uluslararası pazarda temsil etmeyi hedefliyoruz.